Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/161924/virtual/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145
Včela - Včelí farma Šimčík

Včela

Včela je pojem samostatné kapitoly. Včela samotná v přírodě nežije, potřebuje svoje včelstvo. Celosvětově včelstev ubývá a včely slábnou. Nesmíme dopustit ztrátu včelstev, protože bez včel bychom neměli co jíst. Naše včelstva mají tu největší možnou péči s nejmenší zátěží na jejich fungování.

Mezi nejvýznamnější faktor, který ovlivňuje naše včelstva, patří včelí vosk. Dáváme včelám pouze bio mezistěny, které jsou pouze z víček a panenského nezakladeného díla. Mezistěny si na naší farmě vyrábíme. Speciální výrobna, která slouží jen pro výrobu těch nejkvalitnějších mezistěn. Mezistěny z víček a panenského díla mají nejvyšší kvalitu, kterou včely ocení hned po přidání do včelstva. Takové mezistěny ocení i včelař. Včelař má jistotu, že jeho včely budou na nejlepším základu pro plást. Přibude více medu a díky velmi rychlému vystavění bude mít i větší množství zakladených buněk, a tudíž silnější a vitálnější včelstva.

Kontakty

604 182 767
K Vodojemu 172, Osoblaha 793 99
info@vcelifarmasimcik.cz

Sledujte Nás